12 422 55 55

Pani Z Wasem

12 422 55 55

Pani Z Wasem

O nas

Ciało nie musi być idealne, aby je lubić.
Ale jest lepiej, gdy nie boli i nie sprawia Ci kłopotów.
Dbaj o nie, bo nie wymienisz go na nowe, gdy
Zachoruje…
Każdego dnia podaruj sobie C I A Ł O T E R A P I Ę.

KATARZYNA JASIEWICZ

DR KATARZYNA JASIEWICZ

medycyna estetyczna, kosmetologia, promotor zdrowia

Od 1999 roku prowadzę w Krakowie pierwszy gabinet medycyny estetycznej i laserowej Consensus med. Ukończyłam 3 kierunki studiów podyplomowych dla lekarzy, w tym Kosmetologię i Medycynę Estetyczną, Zdrowie Publiczne oraz Promocję Zdrowia. Dlatego przez całą moją karierę zawodową wykonuję zabiegi w trosce o wygląd łącząc je z troską o zdrowie, etykę zawodową, spowalnianie procesów starzenia oraz edukację prozdrowotną. Zbudowałam profesjonalny zespół wraz z dermatologami, chirurgami, fizjoterapeutami i kosmetologami a obecnie także z chirurgiem plastykiem, uroginekologiem, psychologiem, psychodietetykiem i fizjoterapeutą uroginekologicznym.
Consensus jest prężnie rozwijającym się centrum nowoczesnych technik przeciwstarzeniowych. Wprowadzamy innowacje. To medycyna regeneracyjna i przeciwstarzeniowa oraz profilaktyka zdrowotna.

Dołącz do nas.

Zasługujesz na C I A Ł O T E R A P I Ę

CONSENSUS ZDROWIA
I URODY = CIAŁOTERAPIA

ConsensusMed od 1999 roku w ramach niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej świadczy usługi medycyny estetycznej, chirurgii laserowej i dermatochirurgi. Od 2018 roku zakres usług został poszerzony o medycynę regeneracyjną, przeciwstarzeniową, proflaktykę zdrowotną dietetykę oraz psychologię.
Wielospecjalistyczna współpraca oraz dysponowanie dziesiątkami metod umożliwia nam oferowanie indywidualnych terapii łączonych, zapewniających efekty lepsze i trwalsze niż uzyskiwane przy stosowaniu pojedynczych zabiegów. Gwarantujemy bezpieczeństwo i oczekiwane efekty zabiegów.

W zależności od oczekiwanych efektów, przeznaczonego budżetu i czasu przedstawiamy plan działania na sześć miesięcy. Wzbogacamy program zabiegami dodatkowymi, udzielamy specjalnych rabatów oraz zapraszamy do na wielospecjalistyczne warsztatach o tematyce prozdrowotnej. Po upływie pół roku ustalamy dalsze działania dla podtrzymania uzyskanych efektów. Oprócz usuwania defektów estetycznych, będących efektem starzenia się skóry - zmarszczki, wiotkość skóry lub przebarwienia, spowalniania procesów starzenia dzięki zabiegom regeneracyjnym komórkami macierzystymi, osoczem, własnym tłuszczem czy atelokolagenem, zapewniamy pomoc w rozwiązywaniu problemów skórnych takich, jak trądzik, blizny, rozstępy, cellulit…

Dysponując jako pierwsi w południowej Polsce specjalistycznymi urządzeniami zapewniamy nieinwazyjną diagnostykę, rehabilitację i biorewitalizację mięśni dna miednicy oraz funkcji okolic intymnych i układu moczowego. Dodatkowo wykonujemy labioplastykę warg sromowych mniejszych, badania ginekologiczne, USG, cytologię.
Przyspieszamy powrót ciała do formy po ciąży, cofamy objawy I stopienia wysiłkowego nietrzymania moczu, uczymy ćwiczeń mięśni dna miednicy oraz spowalniamy procesy atrofii urogenitalnej towarzyszące okresowi menopauzy. Wszystkie zabiegi wspomagamy edukacją zdrowotną na najwyższym europejskim poziomie. Nietrzymanie moczu zostało uznane za chorobę cywilizacyjną obok nadciśnienia tętniczego i cukrzycy typu II. Występuje u co trzeciej Polki. Z nami nie stanie się przeznaczeniem wielu kobiet.

Nasza praca jest wielokrotnie doceniana przez Pacjentów, Klientów oraz komisje konkursowe.

ONas Trofea
Consensusmed Cialoterapia Book

PORADNIK CIAŁOTERAPIA

Ciałoterapia „Jaką matką jesteś dla swojego ciała?”

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z kobietami w całym kraju przygotowałam „Ciałoterapię”, prosto i fachowo napisany poradnik, który może towarzyszyć kobietom w różnym wieku. Znalazł się na liście 10 najlepszych książek o zdrowiu wydanych w 2018 roku. Opisuje metody troski o ciało od najmłodszych po najstarsze lata. Co powinno niepokoić i jak można pomóc sobie samemu a kiedy o pomoc poprosić lekarzy, psychologów, fizjoterapeutów, osteopatów, kosmetologów. Medycyna estetyczna przedstawiona jest jako metoda dzięki, której można coś zmienić a nie musi się tego robić, akceptacja ciała jako sposób na jego prawidłowe funkcjonowanie. Książkę otwiera dedykacja „Jesteś dla mnie ważna. Dbaj o siebie”. Podaruj ją bliskiej Ci kobiecie lub samej sobie.

THERMI VA

Zabieg - przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem, z dużą delikatnością, dbałością o odczucia pacjenta zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Zabieg nie był bolesny, odczuwalne było tylko ciepło. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu pojawiły się jego pozytywne efekty - znacznie zwiększona odczuwalność doznań.

Ewa

Pacjentka, 57 lat

Zabiegi są zawsze wykonywane z dużą starannością. Personel bardzo miły i życzliwy dla Klienta. Personel zawsze służy poradą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Centrum Consensus jest godne polecenia dla wszystkich, liczy się tu przede wszystkim efekt końcowy zabiegów i pełne zadowolenie Klienta. Pełen profesjonalizm Personelu.

Pacjentka

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do najprostszych spraw.
Dobrze wyszkolony i kompetentny personel.

Paweł B.

Poznaj nasz zespół

prof. dr hab. med.
Aleksander Konturek

lekarz
chirurg, onkologia tarczycy

doc. dr hab.
Piotr Kopiński

lekarz
internista

dr n. med.
Jolanta Walczewska

lekarz
hipertensjolog, geriatra

dr
Michał Pytel

lekarz
ostatni rok specjalizacji ginekologia

dr
Roger Krzyżewski

lekarz
ostatni rok specjalizacji neurochirurgia

dr
Tomasz Nikliński

lekarz
chirug

dr
Małgorzata Dyczek

lekarz
dermatolog wenerolog

dr
Katarzyna Jasiewicz

lekarz
specjalista medycyny estetycznej i laseroterapii

Jesteśmy tu by pomóc

Aby umówić osobistą konsultację lub po więcej informacji
dzwoń na 12 422 55 55

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.
Please check this field.