12 422 55 55

Pani Z Wasem

12 422 55 55

Pani Z Wasem

SEXUAL WELLNESS

Zaburzenia hormonalne

Czym jest zaburzenie równowagi hormonalnej?

Gospodarka hormonalna zmienia się z upływem lat. Okresowi menopauzy towarzyszy zmniejszenie ilości estrogenu, hormonu potrzebnego do odczuwania libido. Jego spadek prowadzi do ścieńczenia śluzówki pochwy i cewki moczowej. W pochwie doprowadza to do odczucia suchości, ryzyka otarć, dolegliwości bólowych podczas stosunku ale też zmniejszenia odczuwania podniecenia. W cewce moczowej zanik śluzówki może wywoływać skłonności do wysiłkowego nietrzymania moczu. obniżenie poziomu estrogenu powoduje też pogorszenie samopoczucia.

W jaki zaburzenia hormonalne wpływają na jakość życia?

Zaburzenia hormonalne wpływają nie tylko na samopoczucie kobiety ale też na relacje w związku. Obniżone libido negatywnie wpływa na kontakty intymne do czego dodatkowo przyczynia się suchość pochwy i bolesne stosunki.
Zespół ConsensusMed Instytut Medycyny Kobiecej Miednicy niesie pomoc kobietom cierpiącym na zaburzenia hormonalne. W zależności od indywidualnych wskazań zalecana jest hormonalna terapia zastępcza, preparaty zawierające estriol, zabiegi biorewitalizujące ThermiVa oraz inne w zakresie odnowy biologicznej i ginekologii estetycznej.

Ciało i umysł to jedność. Zadaj o ciałoterapię aby podnieść jakość życia.

Jesteśmy tu by pomóc

Darmowa

10 minutowa

konsultacja

Jesteśmy po to aby, aby pomagać i edukować.
Proponujemy 10-minutową telefoniczną bezpłatną konsultację lekarską.
Zadzwoń pod numer 12 422 55 55
lub zamów bezpłatną konsultację przez formularz .

Invalid Email
Invalid Number

THERMI VA

Zabieg - przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem, z dużą delikatnością, dbałością o odczucia pacjenta zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Zabieg nie był bolesny, odczuwalne było tylko ciepło. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu pojawiły się jego pozytywne efekty - znacznie zwiększona odczuwalność doznań.

Ewa

Pacjentka, 57 lat

Zabiegi są zawsze wykonywane z dużą starannością. Personel bardzo miły i życzliwy dla Klienta. Personel zawsze służy poradą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Centrum Consensus jest godne polecenia dla wszystkich, liczy się tu przede wszystkim efekt końcowy zabiegów i pełne zadowolenie Klienta. Pełen profesjonalizm Personelu.

Pacjentka

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do najprostszych spraw.
Dobrze wyszkolony i kompetentny personel.

Paweł B.