12 422 55 55

Pani Z Wasem

12 422 55 55

Pani Z Wasem

SEXUAL WELLNESS

Zbyt duże napięcie pochwy (pochwica)

Czym jest pochwica?

Vaginismus to stan silnego napięcia mięśni wokół pochwy, co powoduje odczucia bólowe gdy w pochwie znajduje się penis czy tampon. Pochwica jest dolegliwością często pojawiającą się po porodzie drogami natury.

Zespół ConsensusMed Instytutu Medycyny Kobiecej Miednicy podchodzi do każdego problemu z empatią i zrozumieniem. Warto podjąć próbę leczenia pochwicy.

Jakie objawy możesz zauważ cierpiąc na pochwicę.

Pochwica powoduje że stosowanie tamponów sprawia dyskomfort a nawet dolegliwości bólowe. Kontakty seksualne także łączą się z odczuwaniem bólu.
Zespół Instytutu Medycyny Kobiecej Miednicy wie jak Ci pomóc.

Nie obawiaj się mówić o tym co Ciebie niepokoi. Spotkasz się u nas ze zrozumieniem i profesjonalną pomocą. Dostosujemy nasze zalecenia do Twoich indywidualnych potrzeb. Zastosujemy biorewitalizację, eletromagnoterapię, biofeedback, terapię hormonalną, labioplastykę i fizjoterapię.

Jesteśmy tu by pomóc

Darmowa

10 minutowa

konsultacja

Jesteśmy po to aby, aby pomagać i edukować.
Proponujemy 10-minutową telefoniczną bezpłatną konsultację lekarską.
Zadzwoń pod numer 12 422 55 55
lub zamów bezpłatną konsultację przez formularz .

Invalid Email
Invalid Number

THERMI VA

Zabieg - przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem, z dużą delikatnością, dbałością o odczucia pacjenta zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Zabieg nie był bolesny, odczuwalne było tylko ciepło. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu pojawiły się jego pozytywne efekty - znacznie zwiększona odczuwalność doznań.

Ewa

Pacjentka, 57 lat

Zabiegi są zawsze wykonywane z dużą starannością. Personel bardzo miły i życzliwy dla Klienta. Personel zawsze służy poradą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Centrum Consensus jest godne polecenia dla wszystkich, liczy się tu przede wszystkim efekt końcowy zabiegów i pełne zadowolenie Klienta. Pełen profesjonalizm Personelu.

Pacjentka

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do najprostszych spraw.
Dobrze wyszkolony i kompetentny personel.

Paweł B.