12 422 55 55

Pani Z Wasem

12 422 55 55

Pani Z Wasem

SEXUAL WELLNESS

Dyspareunia

Co to jest dyspareunia?

Bolesne kontakty intymne mogą mieć podłoże psychologiczne (np. wynik nadmiernego stresu i lęku przed seksem) lub fizjologiczne (np. nieprawidłowa budowa, nadmiernie napięte mięśnie dna miednicy). W ich następstwie kobieta może unikać zbliżeń, odczuwać wstyd i frustrację.

Jak dyspareunia może wpływać na życie?

Dyspareunia to nie tylko dyskomfort podczas penetracji w czasie kontaktów intymnych. Oddziałuje ona na ciało kobiety i jej relacje oraz jakość życia emocjonalnego.
Specjaliści ConsensusMed Instytut Medycyny Kobiecej Miednicy otoczą Ciebie zrozumieniem, troską i profesjonalną opieką uwzględniającą czynniki fizyczne, psychiczne i seksualne.

ConsensusMed może pomóc w leczeniu dyspareunii. Dysponujemy wieloma możliwościami niesienia pomocy dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Począwszy od fizjoterapii uroginekologicznej, zabiegów biorewitalizujących ThermiVa, EMSella po ginekologię estetyczną i odnowę biologiczną. Kondycja Twojego ciała jest ważna dla twojego umysłu i vice versa. Zadbaj z nami aby stanowiły jedność.

Jesteśmy tu by pomóc

Darmowa

10 minutowa

konsultacja

Jesteśmy po to aby, aby pomagać i edukować.
Proponujemy 10-minutową telefoniczną bezpłatną konsultację lekarską.
Zadzwoń pod numer 12 422 55 55
lub zamów bezpłatną konsultację przez formularz .

Invalid Email
Invalid Number

THERMI VA

Zabieg - przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem, z dużą delikatnością, dbałością o odczucia pacjenta zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Zabieg nie był bolesny, odczuwalne było tylko ciepło. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu pojawiły się jego pozytywne efekty - znacznie zwiększona odczuwalność doznań.

Ewa

Pacjentka, 57 lat

Zabiegi są zawsze wykonywane z dużą starannością. Personel bardzo miły i życzliwy dla Klienta. Personel zawsze służy poradą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Centrum Consensus jest godne polecenia dla wszystkich, liczy się tu przede wszystkim efekt końcowy zabiegów i pełne zadowolenie Klienta. Pełen profesjonalizm Personelu.

Pacjentka

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do najprostszych spraw.
Dobrze wyszkolony i kompetentny personel.

Paweł B.