12 422 55 55

Pani Z Wasem

12 422 55 55

Pani Z Wasem

SEXUAL WELLNESS

OBNIŻONE LIBIDO

Co to jest obniżone libido?

Jeżeli niepokoi cię zmniejszone libido, pamiętaj, że nie jesteś sama, tego stanu doświadczają miliony kobiet. Szacuje się, że co trzecia kobieta cierpi w ciągu życia na znaczący spadek libido. Jest to najczęstsze zaburzenie seksualne wśród kobiet.

W naszym wielospecjalistycznym zespole Ciałoterapii możesz oczekiwać pomocy psychologa, seksuologa, ginekologa i fizjoterapeuty. Dodatkowo oferowane przez nas terapie zwiększając ukrwienie okolic intymnych wpływają korzystnie na rewitalizację błony śluzowej pochwy oraz wzrost ilości zakończeń nerwowych, co wzmacnia odczuwanie podniecenia i orgazmu. Dzięki okazanej sobie trosce zwiększysz aktywność seksualną, przywrócisz zdrowy i przyjemny popęd płciowy Zespół Instytutu Medycyny Kobiecej Miednicy opracuje indywidualny dla Ciebie proces ciałoterapii dzięki któremu twoje intymne marzenia będą mogły się spełniać.

Jak niski popęd płciowy może wpływać na życie?

Obniżone libido może pływać na intymne relacje z partnerem a poprzez to także na inne sfery Waszego związku. Ty także jesteś narażona na dodatkowe cierpienie z powodu depresji, niepokoju, rozczarowania czy bólu.
ConsensusMed Instytut Medycyny Kobiecej Miednicy jest wielospecjalistycznym, współpracującym ze sobą zespołem specjalistów. Twój problem jest dla nas zrozumiały i potrafmy Ci indywidualnie pomóc, podobnie jak innym pacjentom. Oferujemy połączenie terapii psychologicznej, fzjoterapeutycznej, konsultacji z seksuologiem z zabiegami biorewitalizującymi i ćwiczeniami.

Naszą misją jest Ciałoterapia. Łączenie metod leczących umysł i ciało. Zapewnia nam to wyjątkowe efekty, zawsze indywidualnie dostosowywane do potrzeb każdej kobiety. Dzięki temu jesteśmy prawdziwym liderem w dziedzinie medycyny kobiecej miednicy. Pierwszy kontakt to konsultacja lekarska w czasie której otrzymasz indywidulne zalecenia dostosowane do wyłącznie Twoich potrzeb.

Jesteśmy tu by pomóc

Darmowa

10 minutowa

konsultacja

Jesteśmy po to aby, aby pomagać i edukować.
Proponujemy 10-minutową telefoniczną bezpłatną konsultację lekarską.
Zadzwoń pod numer 12 422 55 55
lub zamów bezpłatną konsultację przez formularz .

Invalid Email
Invalid Number

THERMI VA

Zabieg - przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem, z dużą delikatnością, dbałością o odczucia pacjenta zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Zabieg nie był bolesny, odczuwalne było tylko ciepło. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu pojawiły się jego pozytywne efekty - znacznie zwiększona odczuwalność doznań.

Ewa

Pacjentka, 57 lat

Zabiegi są zawsze wykonywane z dużą starannością. Personel bardzo miły i życzliwy dla Klienta. Personel zawsze służy poradą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Centrum Consensus jest godne polecenia dla wszystkich, liczy się tu przede wszystkim efekt końcowy zabiegów i pełne zadowolenie Klienta. Pełen profesjonalizm Personelu.

Pacjentka

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do najprostszych spraw.
Dobrze wyszkolony i kompetentny personel.

Paweł B.