12 422 55 55

Pani Z Wasem

12 422 55 55

Pani Z Wasem

SEXUAL WELLNESS

Zaburzenia nawilżenia i anorgazmia

Czym jest anorgazmia?

Brak przeżywania orgazmu może powodować u kobiet zawstydzenie i zaniepokojenie. Część kobiet nie ma świadomości, że ich małe odczuwanie może oznaczać anorgazmię. Niektóre objawy wynikają z suchości pochwy, dolegliwości bólowych wynikających z otarć oraz podświadomego hamowania odczuwania podniecenia. Zabiegi biorewitalizacji i wprowadzenie ćwiczeń zwiększających ukrwienie ConsensusMed pomaga kobietom w zwiększeniu odczuwania.

Jaki jest wpływ anorgazmii na codzienność?

Anorgazmia i słabe odczuwanie podniecenia mogą wpływać na wiele sfer kobiecego życia począwszy od relacji z partnerem po zaburzenia emocjonalne objawiające się frustracją i zawstydzeniem. Od takiego stanu łatwo przejść do braku akceptacji ciała i zaburzeń samooceny.
W czasie wizyty w ConsensusMed Instytut Medycyny Kobiecej Miednicy Twoje ciało spotka się z naszym zrozumieniem. Wieloletnie doświadczenie specjalistów pozwoli Ci zrozumieć swoje objawy i rozwieje obawy. W zależności od podłoża problemu zalecimy leczenie hormonalne, zabiegi ThermiVa, Emsella, fizjoterapię uroginekologiczną, konsultację seksuologiczne a gdy będzie to wskazane np. zajęcia z jogi.

Nasz instytut medycyny kobiecej miednicy jest prawdziwym liderem i zapewniamy że dołożymy wszelkich starań, aby nie tylko pomóc w walce anorgazmią, ale także zapewnić Ci poczucie intymności i zasłużyć na Twoje zaufanie w realizacji planu leczenia dostosowanego do Twoich potrzeb.

Jesteśmy tu by pomóc

Darmowa

10 minutowa

konsultacja

Jesteśmy po to aby, aby pomagać i edukować.
Proponujemy 10-minutową telefoniczną bezpłatną konsultację lekarską.
Zadzwoń pod numer 12 422 55 55
lub zamów bezpłatną konsultację przez formularz .

Invalid Email
Invalid Number

THERMI VA

Zabieg - przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem, z dużą delikatnością, dbałością o odczucia pacjenta zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Zabieg nie był bolesny, odczuwalne było tylko ciepło. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu pojawiły się jego pozytywne efekty - znacznie zwiększona odczuwalność doznań.

Ewa

Pacjentka, 57 lat

Zabiegi są zawsze wykonywane z dużą starannością. Personel bardzo miły i życzliwy dla Klienta. Personel zawsze służy poradą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Centrum Consensus jest godne polecenia dla wszystkich, liczy się tu przede wszystkim efekt końcowy zabiegów i pełne zadowolenie Klienta. Pełen profesjonalizm Personelu.

Pacjentka

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do najprostszych spraw.
Dobrze wyszkolony i kompetentny personel.

Paweł B.