12 422 55 55

Pani Z Wasem

12 422 55 55

Pani Z Wasem

SEXUAL WELLNESS

Wiotkość pochwy

Co to jest wiotkość pochwy?

Wiotkość pochwy może występować po porodzie drogami natury, towarzyszyć objawom procesu starzenia się, menopauzy lub być następstwem ciąży i porodu. Zawsze wpływa na jakość życia intymnego.
Zwykle pochwa po porodzie stopniowo powraca do rozmiarów sprzed niego, ale czasem na stałe pozostaje bardziej wiotka. Może być powodem spadku samooceny, poczucia skrępowania. Najczęściej zauważa się ją przy zmniejszeniu odczuwania przyjemności w czasie kontaków intymnych. Taki stan może negatywnie wpłynąć na relacje z partnerem oraz psychiczną, emocjonalną i społeczną sferę życia.
ConsensusMed może pomóc w leczeniu zwiotczenia pochwy
Specjaliści Instytutu Medycyny Kobiecej Miednicy znają historie wielu kobiet które cierpiały na wiotkość pochwy gdyż jest to najczęstsza dolegliwość kobiet po porodzie. Skuteczną terapią jest stymulacja mięśni dna miednicy Emsella i biorewitalizacja ThermiVa.
Skorzystaj z konsultacji z naszymi specjalistami w zakresie estetyki ginekologicznej i odnowy biologicznej. Poświęćmy czas Twojemu ciału aby poprawić Twoją jakość życia oraz relacje z partnerem.

Obok zabiegów nieinwazyjnych możemy zalecić chirurgiczne jak labiaplastyka lub waginoplastyka. Nieoperacyjne leczenie ThermiVa także jest skuteczne dodatkowo wspomagamy je fizjoterapią uroginekologiczną oraz nauką ćwiczeń mięśni dna miednicy. Nasze terapie dostosowane są do potrzeb każdej kobiety, gdyż każda z kobiet jest inna i wyjątkowa. Nasze leczenie odpowiada na indywidualne potrzeby.

Jesteśmy tu by pomóc

Darmowa

10 minutowa

konsultacja

Jesteśmy po to aby, aby pomagać i edukować.
Proponujemy 10-minutową telefoniczną bezpłatną konsultację lekarską.
Zadzwoń pod numer 12 422 55 55
lub zamów bezpłatną konsultację przez formularz .

Invalid Email
Invalid Number

THERMI VA

Zabieg - przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem, z dużą delikatnością, dbałością o odczucia pacjenta zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Zabieg nie był bolesny, odczuwalne było tylko ciepło. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu pojawiły się jego pozytywne efekty - znacznie zwiększona odczuwalność doznań.

Ewa

Pacjentka, 57 lat

Zabiegi są zawsze wykonywane z dużą starannością. Personel bardzo miły i życzliwy dla Klienta. Personel zawsze służy poradą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Centrum Consensus jest godne polecenia dla wszystkich, liczy się tu przede wszystkim efekt końcowy zabiegów i pełne zadowolenie Klienta. Pełen profesjonalizm Personelu.

Pacjentka

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do najprostszych spraw.
Dobrze wyszkolony i kompetentny personel.

Paweł B.