12 422 55 55

Pani Z Wasem

12 422 55 55

Pani Z Wasem

STREFA PACJENTA

Opinie pacjentów

Szczęśliwa

Przeleciałam się po wielu renomowanych, hucznie reklamowanych w prasie gabinetach i najadłam się tylko wstydu, albo traciłam pieniądze.
Szukając rozwiązania swojego problemu trafiłam na stronę internetową ,,Consensus”.
Po obejrzeniu zdjęć- efekty zabiegów, dałam sobie jeszcze jedną szansę. I tym razem się nie zawiodłam, spełniło się moje marzenie.
Doktor Katarzyna Jasiewicz (właścicielka firmy) jest cudownym, genialnym (mądrym) lekarzem, który przejmuje się wszystkimi swoimi pacjentami. Leczy duszę i ciało. Wszystkie osoby tam pracujące to profesjonaliści z ludzkim podejściem do pacjenta.
POLECAM każdemu to miejsce, szkoda że tak późno je odkryłam.

Płatność, jakość

Przed zabiegiem prosimy o wyrażenie świadomej zgody na zabieg zgodnie z regulaminem obowiązującym w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń SA.

Przyjmujemy płatność gotówką i kartą płatniczą. Przed większymi zabiegami prosimy u wpłacenie zadatku stanowiącego 20% kwoty zabiegu. Rezygnacja z zabiegu 48 godzin przed planowanym terminem upoważnia do zwrotu kwoty zadatku.

Współpracujemy z systemem sprzedaży ratalnej MediRaty oferującej korzystne warunki oprocentowania.

Pakiety zabiegowe

Pakiety zabiegowe upoważniają do dodatkowych zniżek.

Prawa Pacjenta i Klienta

Przetwarzanie danych osobowych ConsensusMED

Okazywanie dokumentu tożsamości

Wydawanie dokumentacji medycznej

Jakość usług

Kodeks dobrych praktyk ConsensusMED

Informacje dodatkowe

Przyjęcia

Recepcja działa w godzinach 8:00 - 20:00 od poniedziałku do piątku.

Wydawanie recept w kontynuacji leczenie odbywa się po przekazaniu informacji. Czasem konieczna jest wizyta lekarska, aby ocenić aktualny stan. Konsultacje, które kończą się wykonaniem zabiegu tego samego dnia są bezpłatne

Część lekarzy udziela bezpłatnych 10 minutowych konsultacji telefonicznych po wcześniejszym zgłoszeniu takiego zainteresowania. Zadzwoń pod numer 12 431 21 81 lub wyślij lub wypełnij poniższy formularz

Telefon poczucia bezpieczeństwa odbieramy także w weekendy.

Oferty specjalne

THERMI VA

Zabieg - przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem, z dużą delikatnością, dbałością o odczucia pacjenta zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Zabieg nie był bolesny, odczuwalne było tylko ciepło. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu pojawiły się jego pozytywne efekty - znacznie zwiększona odczuwalność doznań.

Ewa

Pacjentka, 57 lat

Zabiegi są zawsze wykonywane z dużą starannością. Personel bardzo miły i życzliwy dla Klienta. Personel zawsze służy poradą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Centrum Consensus jest godne polecenia dla wszystkich, liczy się tu przede wszystkim efekt końcowy zabiegów i pełne zadowolenie Klienta. Pełen profesjonalizm Personelu.

Pacjentka

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do najprostszych spraw.
Dobrze wyszkolony i kompetentny personel.

Paweł B.

Jesteśmy tu by pomóc

Aby umówić osobistą konsultację lub po więcej informacji
dzwoń na 12 422 55 55

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.
Please check this field.