12 422 55 55

Pani Z Wasem

12 422 55 55

Pani Z Wasem

STREFA PACJENTA

Opinie pacjentów

Pacjentka Agnieszka, 56 lat

THERMI VA
Ból – najważniejszy dla Pacjentki – nie istnieje. Odczuwalne jest przyjemne ciepło, na które w dodatku mamy wpływ – pełna kontrola z lekarzem. Zabieg jest krótki i nieinwazyjny.
Dlaczego zdecydowałam się na zabieg? Menopauzę przeszłam w wieku 52 lat. Pojawiła się suchość pochwy, trudna zarówno w życiu seksualnym, jak i dla higieny. Ponadto jestem po 4 porodach siłami natury i miałam duży problem z kontrolą utrzymania moczu. Dwa tygodnie po zabiegu definitywnie poprawiła się kontrola nad utrzymaniem moczu. Zrobiłam eksperyment podczas ćwiczeń mięśni Kegla - kiedyś miałam pełną kontrolę nad strumieniem moczu i mogłam go zatrzymać w każdej chwili. Po menopauzie straciłam możliwość tej kontroli nad własnym ciałem. Już 3 dni po zabiegu zatrzymanie strumienia zajmowało mi tylko 3 sekundy. Zdecydowanie wzrosło wzrosło też nawilżenie, ponadto skóra jest bardziej napięta.
„Wisienką na torcie” jest poprawa wyglądu i odczuwania – chcemy wyglądać ładniej i być ciaśniejsze – to dlaczego nie? „Wisienki” są bardzo miłe.

Pani Bożena

THERMI TIGHT
Do wyboru zabiegu Thermi Tight skłoniła mnie rozmowa z Panią Doktor odnośnie mojej lekko obwisłej skóry, następnie sama zapoznałam się i przeczytałam o zabiegach tą metodą w w internecie, zaznaczam że tylko dlatego poddałam się temu zabiegowi, gdyż wykonują zabieg profesjonalni lekarze a to ważne przy takiej ingerencji szczególnie na twarzy.
Oczywiście jak przed każdym zabiegiem są obawy ale były one bezpodstawne .
Podczas zabiegu wszystko jest pod kontrolą lekarzy, czuje sie lekkie mrowienie ale ogólnie zabieg jest bezbolesny. Po jednym dniu od zabiegu twarz jest lekko opuchnięta, ale oczywiście nie przeszkadza to w funcjonowaniu. Po 3 dniach opuchlizna znika ale jeszcze do 10 dni po zabiegu odczuwa się lekkie mrowienie. Jeżeli miałabym polecić zabieg to oczywiście tak.

dr Joanna Heidtman, psycholog

Consensus med dr Katarzyny Jasiewicz to miejsce wyjątkowe. Ale też każdy jest w nim traktowany wyjątkowo. To ze względu na szczególną perspektywę patrzenia na każdego Klienta – jest widziany jako całość: fizyczna, psychiczna, wraz ze swoją niepowtarzalną osobowością, stylem bycia, urodą i potrzebami. Ważna jest wiedza i prawdziwa dbałość, troska. Takie miejsce swoją praktyką pokazuje, że piękno to harmonia.
JoannaHeidtman

Bogusława K.

Moja praca polega na ciągłych kontaktach z ludźmi, przywiązuję więc dużą wagę do mojego wyglądu. Od lat- w zakresie medycyny estetycznej oraz dermatologii - korzystam z usług Małopolskiego Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej w Krakowie. Każdy wykonany tu zabieg i każda porada w pełni spełniają moje oczekiwania. Personel, zarówno lekarski, pielęgniarski, jak i kosmetyczny zawsze wykazuje maksymalne zainteresowanie moimi problemami i chęć spełnienia moich oczekiwań.
Przed jakimkolwiek zabiegiem w sposób wyczerpujący omawiane są wszystkie jego aspekty, z uwzględnieniem zarówno zalet jak i możliwych powikłań, czy przeciwwskazań. Zawsze mogę liczyć na fachową doradę i pomoc w podjęciu decyzji dotyczącej sposobu leczenia.
Małopolskie Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej w Krakowie polecam wszystkim, którym zależy na zdrowiu, dobrym wyglądzie i samopoczuciu.

Danuta N.

Zwracam się z wyrazami podziękowania i wdzięczności za miłą i serdeczną atmosferę w Państwa gabinecie oraz profesjonalną obsługę pacjenta.
W czasie wykonywania zabiegów czułam się niezmiennie komfortowo i zrelaksowana będąc przekonana, że każdy zabieg był wykonywany z troską o moje zdrowie i samopoczucie oraz był dostosowany indywidualnie do moich potrzeb.
W związku z powyższą opinią zawsze polecam Państwa usługi w gronie moich bliskich i znajomych.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za podejście do pacjenta i Państwa profesjonalizm.

Jesteśmy tu by pomóc

Darmowa

10 minutowa

konsultacja

Jesteśmy po to aby, aby pomagać i edukować.
Proponujemy 10-minutową telefoniczną bezpłatną konsultację lekarską.
Zadzwoń pod numer 12 422 55 55
lub zamów bezpłatną konsultację przez formularz .

Invalid Email
Invalid Number