12 422 55 55

Pani Z Wasem

12 422 55 55

Pani Z Wasem

SEXUAL WELLNESS

Problemy

Zdrowie to stan, w którym czujemy się komfortowo a nasze ciało ma możliwość utrzymania równowagi. Dotyczy to także seksualności. Nie pozwól ciału odczuwać dyskomfortu, bólu czy innych problemów a sobie braku pożądania.

LOW SEX DRIVE

Niski popęd seksualny i obniżone popęd seksualny są powszechną obawą wielu kobiet.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia podniecenia

Kobiece zaburzenia podniecenia seksualnego to niemożność lub trudności w odczuwaniu pobudzenia podczas części lub całego zbliżenia intymnego.

Zaburzenia orgazmu

Zaburzenia orgazmu mogą charakteryzować się trudnością w osiągnięciu orgazmu nawet gdy kobieta odczuwa podniecenie seksualne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trwały zespół podniecenia seksualnego

Zespół przetrwałego podniecenia seksualnego charakteryzuje się niekontrolowanym pobudzeniem narządów płciowych bez odczuwania pożądania seksualnego (PSAS).

Zaburzenia behawioralne

Zaburzenia zachowania mogą wpływać na życie seksualne kobiety i intymność w jej związku.

Vaginismus

Vaginismus to stan, w którym mięśnie kobiecej pochwy ściskają, klinują się lub skurczą, czemu towarzą dolegliwości bólowe i dyskomfort po włożeniu tamponu czy podczas penetracji.

Vulvovestibulodynia

Vulvovestibulodynia charakteryzuje się dolegliwościami bólowymi w okolicy przedsionka pochwy nawet przy dotyku czy ucisku co w ogromnym stopniu utrudnia kontakty intymne.

Dyspareunia

Dyspareunia to określenie bolesnych stosunków - zarówno w trakcie współżycia jak i po nim. Może mieć podłoże anatomiczne lub psychologiczne. Utrudnia także korzystanie z tamponów higienicznych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiotkość pochwy

Wiotkość pochwy może zmniejszać satysfakcję seksualną a z powodu ryzyka otarć zniechęcać do kontaktów intymnych. Dodatkowo może powodować zmniejszenie odczuwania orgazmu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hipowrażliwość

Nadwrażliwość lub hipowrażliwość pochwy może utrudniać osiągnięcie orgazmu i często negatywnie wpływa na życie seksualne kobiet.

Zbyt duże napięcie pochwy

Napięcie mięśni otaczających pochwę powoduje jej zwężenie często do małej średnicy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne

Jeżeli zauważyłeś spadek popędu seksualnego może to oznaczać spadek poziomu estrogenów towarzyszący okresowi okołomenopauzalnemu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Terapia behawioralna
Program Ciałoterapia

Psycholog, fizjoterapeuta, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, joga, medytacja, totalna biologia, mindfullness.

CZYTAJ WIĘCEJ

Iniekcje w okolice cewki moczowej
Ginkologia estetyczna

Okolice intymne zmieniają się wraz z upływem lat, ciąży i porodów naturalnych. Ginekologia estetyczna poprawia ich wygląd, wpływa na poprawę życia seksualnego oraz pozwala pozbyć się uciążliwych dolegliwości związanych z okolicami intymnymi.

Zabiegi falami radiowymi ThermiVa

Nieinwazyjna biorewitalizacja falami radiowymi stymulując ciepłem z fal radiowych regeneruje zewnętrzne i wewnętrzne okolice intymne zwiększając ukrwienie, regenerując błonę śluzową pochwy i cewki moczowej, poprawiając funkcje mięśni dna miednicy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zabiegi biofeedback Pelvic Trainer

Oparty jest o technikę biofeedback i pomaga terapeucie zdiagnozować stan mięśni dna miednicy a pacjentowi zrozumieć gdzie się one znajdują się i jak nimi poruszać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zabiegi elektormagnetyczne Emsella

Elektromegnetoterapia mięśni dna miednicy wykorzystując technologię HIFEM ma szerokie wskazania przy niskiej świadomości i wiotkości mięśni dna miednicy oraz utracie kontroli nerwowo-mięśniowej.

Rozwiązanie to stosuje się zarówno w przypadku
Wysiłkowego nietrzymania moczu, jak i Wypadania narządów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Terapia hormonalna

Zespół ConsensusMed Instytut Medycyny Kobiecej Miednicy niesie pomoc kobietom cierpiącym na zaburzenia hormonalne. W zależności od indywidualnych wskazań zalecana jest hormonalna terapia zastępcza, preparaty zawierające estriol, zabiegi biorewitalizujące ThermiVa oraz inne w zakresie odnowy biologicznej i ginekologii estetycznej.

Własne programy

Ćwiczenia mięśni dna miednicy, potocznie zwane ćwiczeniami Kegla oraz indywidualny trening mięśni dna miednicy opracowany przez ekspertów ConsensusMED.

Ciałoterapia

Fizjoterapia uroginekologiczna

Fizjoterapia

Opieka fizjoterapeuty uroginekologicznego oceniającego mięśnie dna miednicy pod USG pomaga utrzymać osiągnięte efekty zabiegów i ćwiczeń a opieka lekarza ginekologa oraz współpraca z Polskim Towarzystwem Uroginekologicznym zapewnia najwyższą jakość usług.

Rozwiązanie to stosuje się zarówno w przypadku
Wysiłkowego nietrzymania moczu, jak i Wypadania narządów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plastyka warg sromowych

Rozwiązania

Dobra jakość życia intymnego zależy
od fizycznego, emocjonalnego, psychicznego i społecznego dobrostanu związanego z seksualnością, który można ocenić i poprawić poprzez delikatną i właściwą opiekę medyczną.

THERMI VA

Zabieg - przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem, z dużą delikatnością, dbałością o odczucia pacjenta zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Zabieg nie był bolesny, odczuwalne było tylko ciepło. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu pojawiły się jego pozytywne efekty - znacznie zwiększona odczuwalność doznań.

Ewa

Pacjentka, 57 lat

Zabiegi są zawsze wykonywane z dużą starannością. Personel bardzo miły i życzliwy dla Klienta. Personel zawsze służy poradą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Centrum Consensus jest godne polecenia dla wszystkich, liczy się tu przede wszystkim efekt końcowy zabiegów i pełne zadowolenie Klienta. Pełen profesjonalizm Personelu.

Pacjentka

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do najprostszych spraw.
Dobrze wyszkolony i kompetentny personel.

Paweł B.

Jesteśmy tu by pomóc

Aby umówić osobistą konsultację lub po więcej informacji
dzwoń na 12 422 55 55

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a valid phone number.
Please enter a message.
Please check this field.