12 422 55 55

Pani Z Wasem

12 422 55 55

Pani Z Wasem

SEXUAL WELLNESS

Sexual wellness – rozwiązania

Plan treningowy MDM Ciałoterapia

Ćwiczenia Kegla i trening mięśni dna miednicy.

Popraw komfort życia dzięki treningowi mięśni dna miednicy Ciałoterapia (MDM Ciałoterapia) w ConsensusMed Instytut Medycyny Kobiecej Miednicy.

Bierz udział w dowolnych ćwiczeniach, ale skonsultuj z nami co robić aby nie zaszkodziły Twojemu Ciału. Oceń stan mięśni dna miednicy. Zaproś ze sobią Twojego Trenera Personalnego lub trenera fitness.

Nasz wielospecjalistyczny zespól i szerokie badania diagnostyczne zaowocowały utworzeniem autorskiego programu MDM Ciałoterapia, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojego Ciała. Zalecane przez nas ćwiczenia i terapia poprawią jakość życia, ograniczą dyskomfort i utrwalą zdrowe nawyki każdej kobiety. Dr Katarzyna Jasiewicz jako promotor zdrowia oraz zespół lekarzy i fizjoterapeutów ConsensusMed, stworzyliśmy plan ćwiczeń i terapii MDM Ciałoterapia. W zależności od potrzeb pacjenta program ćwiczeń jest dostosowany do profilaktyki i leczenia nietrzymania moczu lub rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych.

ThermiVa nieinwazyjna biorewitalizacja falami radiowymi

Stymulując ciepłem z fal radiowych regeneruje zewnętrzne i wewnętrzne okolice intymne:

 • zwiększa ukrwienie regenerując błonę śluzową pochwy usuwając suchość i zwiększając odczuwanie, w cewce moczowej zwiększenie grubości błony śluzowe wpływa korzystnie na trzymanie moczu
 • inicjując kolagogenze oraz skracając istniejące włokna kolagenowe i elastynowe pojędrnia wragi sromowe oraz napina pochwę
 • oddziałując korzystanie na włókna mięśniowe zwiększa ich ilość i jakość poprawiając wyniki ćwiczeń

Thermiva - estetyka i odmłodzenie okolic intymnych - obejrzyj film:

Pelvic Trainer biofeedback

Oparty o technice biofeedback pomaga zdiagnozować stan mięśni dna miednicy oraz zrozumieć:

 • gdzie znajdują się mięśnie dna miedicy i jak mnimi poruszać dzięki zapisowi ruchów mięśni po wykresie na ekranie monitora
 • w jakiej kondycji są mięśnie na początku i na końcu pakietu zabiegów
 • jakie ruchy wykonywać aby ćwiczyć właściwie

Zabiegi elektormagnetyczne Emsella

Wpływając elektromagnetoterapią ma szerokie wskazania:

 • w przypadku niskiej świadomości mięśni dna miednicy i zdolności ich kontroli następuje poprawa świadomość funkcji i właściwego napinania mięśni
 • gdy mięśnie dna miednicy są słabe stymulacja doprowadza do ich wzmocnienia
 • przy utracie kontroli nerwowo-mięśniowej wielokrotne skurcze pomagają ją odzyskać

Emsella wykorzystuje przełomową technologię HIFEM®*.

Skuteczność terapii ma miejsce dzięki skoncentrowanej energii elektromagnetycznej, która głęboko penetruje i stymuluje cały obszar dna miednicy. Pojedyncza sesja EMSELLA wywołuje tysiące supramaksymalnych skurczów mięśni dna miednicy, które są niezwykle ważne w rekonwalescencji pacjentów z problemem nietrzymania moczu. Zabiegi poprawiają funkcje mięśni dna miednicy oraz zwiększają kontrolę nerwowo-mięśniową.

Emsella jest najnowocześniejszą metodą nieinwazyjnego leczenia nietrzymania moczu:

 • 95% zadowolonych pacjentów, wyniki poparte badaniami.**
 • wygodna terapia przeprowadzana w codziennym ubraniu pacjenta
 • sesja trwa 28 minut i jest bezbolesna
 • czas zabiegu można przeznaczyć na relaks z dobrą książką

* High-intensity Focused Electromagnetic (HIFEM) technology.
**  HIFEM Technology Can Improve Quality of Life of Incontinent Patients Berenholz J., MD, Sims T., MD, Botros G., MD.
*** Po rozpoczęciu terapii nie ma potrzeby wykonywania dodatkowych czynności przez operatora.

Fizjoterapia uroginekoligiczna

Ćwiczenia z fizjoterapeutą uroginekologicznym i zmiana stylu życia, jakości aktywności fizycznej pomagają utrzymać osiągnięte efekty a opieka lekarza ginekologa oraz współpraca z Polskim Towarzystwem Uroginekologicznym zapewnia nam najwyższą jakość usług.

Obszar działań fizjoterapii uroginekologicznej to nie tylko inkontynencja (nietrzymanie moczu, gazów, stolca) i obniżenie narządów miednicy mniejszej. Inne problemy, w których można pomóc, dotyczą stanów po operacjach uro-, ginekologicznych, problemów bólowych w okresie ciąży, połogu a także zespołów bólowych dna miednicy (m.in. wulwodynia, endometrioza, ból kości guzicznej) i dysfunkcji seksualnych (bolesne współżycie, brak odczuć w trakcie współżycia).

Fizjoterapeuta przeprowadza dokładny wywiad, skupiając się na funkcjonowaniu kobiety w dniu codziennym, na zgłaszanych dolegliwościach i ich wpływie na jakość życia i samopoczucie. Ocenia postawę ciała i wzorce ruchowe, ustawienie miednicy i kręgosłupa a także zakres ruchomości sąsiadujących stawów. Wykonuje badanie palpacyjne obszaru dna miednicy, stosując terapię manualną pracuje na przeponach w ciele, powłokach brzusznych  i wyrównywaniu napięć w obrębie tułowia, głowy. Wszystko po to, aby w jak największym stopniu zmniejszyć obciążenie, wywierane dotychczas na struktury dna miednicy. Korzysta z EMG/USG, przyrządów wspomagających naukę właściwej aktywacji mięśni dna miednicy (np. edukator, pelvifly, pelvictrainer). Edukuje pacjentki. Obecnie fizjoterapia uroginekologiczna jest niezbędnym ogniwem w leczeniu pacjentek z problemami sfery intymnej.

Jesteśmy tu by pomóc

Darmowa

10 minutowa

konsultacja

Jesteśmy po to aby, aby pomagać i edukować.
Proponujemy 10-minutową telefoniczną bezpłatną konsultację lekarską.
Zadzwoń pod numer 12 422 55 55
lub zamów bezpłatną konsultację przez formularz .

Invalid Email
Invalid Number

THERMI VA

Zabieg - przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem, z dużą delikatnością, dbałością o odczucia pacjenta zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Zabieg nie był bolesny, odczuwalne było tylko ciepło. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu pojawiły się jego pozytywne efekty - znacznie zwiększona odczuwalność doznań.

Ewa

Pacjentka, 57 lat

Zabiegi są zawsze wykonywane z dużą starannością. Personel bardzo miły i życzliwy dla Klienta. Personel zawsze służy poradą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Centrum Consensus jest godne polecenia dla wszystkich, liczy się tu przede wszystkim efekt końcowy zabiegów i pełne zadowolenie Klienta. Pełen profesjonalizm Personelu.

Pacjentka

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do najprostszych spraw.
Dobrze wyszkolony i kompetentny personel.

Paweł B.